Get to know us

onlarca yıllık geçmişimiz ;

Total station tasarımı ve inovasyonu ile onlarca yıllık geçmişimiz, gururla performans gösteren sağlam, dayanıklı bir enstrümanı garanti eder. Ve Sokkia otomatik kolimasyon teknolojisinin bir sonucu olarak, proje iş akışınız boyunca tekrarlanabilir doğruluğun keyfini çıkaracaksınız.

Sokkia GNSS
çözümleri,

Sokkia GNSS çözümleri, 7/24 üretkenlik sağlamak için tasarlanmıştır. GNSS ürünlerimiz sadece bugün en iyi çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda ekipmanlarımızı sizin işinizi göz önünde bulundurarak sürekli güvenilir olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kendinden emin sonuçlarla projelerinizi daha hızlı tamamlayın..

Lazer, Seviyeler ve Teodolit

Sokkia enstrümanları zordur. Kanıt, dünyanın dört bir yanındaki şantiyelerde. Ayarlayın, açın ve işe gidin: günden güne, yıldan yıla. Bu kalıcı bir yatırımdır.

Heryerde

Sokkia, inşaat, tünel yakınsama, madencilik, barajlar ve varlık yönetimi gibi projelere uygun eksiksiz bir izleme paketi tasarladı. Bu sistem, kurulumu ve yönetimi kolay, devrim niteliğinde bir araçtır.

Let's have a talk together

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Headquarters

Horizon Company
123 Main Street
Anytown 12345

Balgat Mah. Ziyabey Cd. 1416 Sok No:24/A ÇANKAYA ANKARA 06520 TÜRKİYE İLETİŞİM Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (0312) 472 2180 (0312) 472 21 21 http://www.4bharita.com.tr

ÜRÜNLER

Sosyal MEDYA

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.