SDL30

Sokkıa SDL30

Sadece RAB-Kodu personeline odaklanın ve bir düğmeye basın. Hem yükseklik hem de mesafe ölçüm sonucu 3 saniye içinde ekranda görüntülenir. Dijital seviyeler, insan hatasını en aza indirir ve seviyelendirme işinin kolaylığını en üst düzeye çıkararak üretkenlik ve maliyet performansının artmasını sağlar.

SDL30

1.0 mm'lik yükseklik doğruluğu, fiberglas RAB Kodu çıtaları kullanılarak elde edilebilir. Birinci sınıf invar RAB-Code çıtaları ile 0,6 mm doğruluk bir gerçektir (1 km çift kademeli tesviye için standart sapma).
SDL30, manyetik sönümleme sistemine sahip piyasada kanıtlanmış bir sarkaç kompansatör kullanır. Çalışma aralığı ±15' dir.
SDL30, yükseklik farkını, rakımı, yerleşimi ve daha fazlasını hesaplar. Tavanların, köprülerin ve diğer nesnelerin yüksekliğini ölçerken, asa baş aşağı tutulduğunda ölçüm modunu değiştirmeye gerek yoktur.
Dahili bellek, maksimum 20 iş dosyasında 2.000 nokta verisi tutar.
Ölçülen veriler "SDL TOOL" yazılımı kullanılarak CSV formatında dışa aktarılabilir.

SDL50

SDL50, inşaat alanı için ideal, güvenilir, kullanımı kolay bir dijital seviyedir.

1.5 mm'lik yükseklik doğruluğu, fiberglas RAB-Kodlu çıtalar kullanılarak elde edilebilir (1 km'lik çift kademeli tesviye için standart sapma).
SDL50, SDL30 ile aynı kompansatörle donatılmıştır ve güvenilir, geniş bir kompanzasyon aralığı ±15' sağlar.
SDL50, inşaat çalışmalarını hızlandırmaya yardımcı olacak uygun programları içerir.
Dahili bellek, maksimum 20 iş dosyasında 2.000 nokta verisi tutar.
Ölçülen veriler "SDL TOOL" yazılımı kullanılarak CSV formatında dışa aktarılabilir.

Balgat Mah. Ziyabey Cd. 1416 Sok No:24/A ÇANKAYA ANKARA 06520 TÜRKİYE İLETİŞİM Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (0312) 472 2180 (0312) 472 21 21 http://www.4bharita.com.tr

ÜRÜNLER

Sosyal MEDYA

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.