SOKKIA NET AX II Serisi

    • Ultra Yüksek Hassasiyetli Mesafe Ölçümü
    • Hassas Açı Hassasiyeti 0,5"(NET05AXII)/1"(NET1AXII)
    • 1" Otomatik İşaretleme Doğruluğu *
    • Çevrimiçi PC ile Uzaktan Kontrol
    • Özel Reflektör Prescan Teknolojisi
    • Uzun Süreli Deformasyon/İzleme Uygulamaları için Zorunlu Dayanıklılık
   * standart prizma ile ölçüldüğünde

   İzlemek için

   Binalar, barajlar, tüneller ve köprüler gibi mühendislik yapıları, sert hava koşulları, toprak hareketi, yeraltı suyu seviyesinin değişmesi veya herhangi bir doğal tehlikenin yanı sıra hafriyat, ağır inşaat ve kazık yerleştirmenin neden olduğu hareketlerden her zaman etkilenebilir. diğer faktörlerin sayısı. Herhangi bir projede, herhangi bir şantiyede nihai hedef, insanların ve ekipmanın güvenliğini sağlamak ve dolayısıyla bakım maliyetinden tasarruf etmektir.
   NET serisi, üstün ölçüm hassasiyeti sağlar ve izleme uygulamalarında gerekli olan çevre koruma ve çeşitli işlevlerle donatılmıştır ve bu nedenle, yüksek hassasiyetli bir izleme sistemini yapılandırmak için kullanılabilir.

    

   Endüstriyel Ölçüm için

   Yansıtıcı levha hedefleriyle birlikte kullanılan NET05AXII, milimetrenin altında doğruluk elde edebilir.
   Bu nedenle, çeşitli tesisler ve köprüler gibi büyük ölçekli yapıların şeklini ve hizalamasını ölçmek ve ayrıca gemilerin, vagonların ve uçakların hassas ölçümü için uygundur.

    

   1. veya 2. Anket için

   NET serisi, çok çeşitli hassas ölçümler için uygulanabilen yüksek hassasiyetli açı doğruluğu (NET05AXII: 0,5", NET1AXII:1") sunar.
   Otomatik takip sistemi ile donatıldığından, yüksek hassasiyetli 3D istasyon, bir uzaktan kumanda sistemi ile yapılandırılabilir.

    

   Ultra Yüksek Hassasiyetli Mesafe Ölçümü

   NET05AXII

   Yansıtıcı levha hedeflerini kullanan NET05AXII, 200 m'ye kadar bir aralıkta milimetre altı doğruluk (0,5 mm + 1 ppm) sağlar.

    

   NET1AXII

   NET1AXII modelinin reflektörsüz ölçüm aralığı, Kodak beyaz yüzü (%90 yansıtıcı) ile iki katına çıkarılarak 400m'ye (1,310ft.) çıkar.

   Gelişmiş Açı Ölçüm Sistemi

   SOKKIA'nın IACS (Bağımsız Açı Kalibrasyon Sistemi) teknolojisi, "sınıfının en iyisi" açı doğruluğu, 0,5" (NET05AXII) / 1" (NET1AXII) sağlar.

    

   Açı ölçümü için ayar mekanizması

   Çift eksenli seviye dengeleme mekanizması, önceki modellere kıyasla iki kat daha geniş olan ±6' daha geniş bir ayar aralığına sahiptir. Bu, son derece hassas ölçüm performansı sağlar.

    

   Üstün Otomatik İşaretleme Doğruluğu

   Standart prizma ile otomatik işaretleme doğruluğu * 1" (1mm@200m) ve yansıtıcı levha ile 4" (1mm@50m)'dir.
   * Otomatik işaretleme doğruluğu, ISO 17123-3 tarafından belirtilen yöntemler kullanılarak doğrulanır.

    

   Hedef Aydınlatma

   Teleskopta yerleşik yüksek yoğunluklu beyaz LED kullanılarak, loş ışık koşullarında prizmalar veya levha hedefi kolayca yerleştirilebilir.

    

   Toz ve Su Koruması IP65

   Toz ve şiddetli yağmurun yanı sıra diğer sert hava koşullarına karşı koruma sağlar. -20 ila +50ºC arasındaki sıcaklıklarda çalışır.

    

   Yükseltilmiş dayanıklılık


   Özellikle "24-7 izleme işlemi" için montaj parçalarını değiştirerek ve yeniden tasarlayarak geliştirilmiş dayanıklılık .

   Çevrimiçi sistemle uzaktan çalıştırma

   Kendi izleme sisteminizde uzaktan çalıştırma işlevselliği oluşturmak için özel kontrol komutlarından oluşan bir kitaplık sağlanabilir.
   * Özel komutların detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

    

   İzleme Kurulumu için Reflektör Ön Tarama işlevi *

   Bu işlev, ilk kurulumu kolay ve hızlı hale getirmek için yapısal izleme uygulamaları için idealdir.
   NET serisi, sonraki rutin ölçümler için başlangıç ​​konumları olarak reflektörleri hızlı bir şekilde ölçmek için önceden belirlenmiş alan içinde otomatik olarak arama yapar.
   Bu işlev, reflektörlerin insan gözüyle net olarak görülemediği düşük ışıklı veya karanlık koşullarda bile çalışır ve ilk reflektör aramasında büyük ölçüde artan verimlilik sağlar.
   * Bu işlev, yerleşik yazılıma dahil değildir ve kullanıcının kendi sisteminde açılan komut kullanılarak uygulanması gerekir.

Balgat Mah. Ziyabey Cd. 1416 Sok No:24/A ÇANKAYA ANKARA 06520 TÜRKİYE İLETİŞİM Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (0312) 472 2180 (0312) 472 21 21 http://www.4bharita.com.tr

ÜRÜNLER

Sosyal MEDYA

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.