4B Harita

4B Harita Ölçüm Sistemleri Ltd.Şti. sektörün öncüsü olan SOKKIA markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.


Harita, İnşaat ve Mimari başta olmak üzere birçok farklı sektörün ihtiyaç duyduğu Jeodezik amaçlı ölçüm cihaz ve ekipmanlarının satışı, satış sonrası teknik destek ve eğitimini vermek amacıyla kurulmuştur. Alanında yetişmiş deneyimli personelimizle ve profesyonel yapı ile Güvenilir ve Kaliteli hizmet odaklı; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.


4B Harita Ölçüm Sistemleri Ltd.Şti. is the only authorized distributor for the industry leader SOKKIA in Turkey. 4B Harita Ölçüm Sistemleri Ltd.Şti.was founded for marketing Geodesy oriented measurement devices and equipment which are required in many industries including Surveying, Construction and Architecture and providing after sales technical support and training. It adopts unconditional customer satisfaction as a principle with its personnel experienced in their field and professional structure while providing reliable and high quality service.

Misyonumuz;

Ürün kalitesinden asla ödün vermeden,

Yenilikçi yaklaşım düşüncesiyle hareket edip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen ve Kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 gereklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştirileceğini beyan eden, müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren bir kuruluş olmaktır..

Vizyonumuz;

Arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları,

müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destek vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olmak, sektöründeki yenilikleri takip ederek ve geleceğin teknolojilerini faaliyet alanına ekleyerek ürün yelpazesini genişletmektir.

Firma Profili;

Profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı;

Firmamıza, Kalite yönetim sistemi gereklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştirileceğini beyan eden, müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, kendi alanında ilk tse hizmet yeri yeterlilik belgesi, ilk sanayi ve ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip kuruluş olmanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir..

4B Harita Ölçüm Sistemleri Ltd.Şti.


Balgat Mah. Ziyabey Cd. 1416 Sok No:24/A ÇANKAYA ANKARA 06520 TÜRKİYE İLETİŞİM Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. (0312) 472 2180 (0312) 472 21 21 http://www.4bharita.com.tr

ÜRÜNLER

Sosyal MEDYA

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.