• Parrot ANAFI USA

  Parrot ANAFI USA

  Her alnada Uçtan Uca
  Drone Çözümü

  Sağlam, kolay uçabilen Parrot ANAFI USA drone....

 • SenseFly eBee X
  Parrot ANAFI USA

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Drone Ağırlığı 500 gr
  Max. 32 dk Uçuş Süresi
  14.7m/sn Rüzgar Direnci
  21 MP Kamera
  4K HDR Video Çekimi
  32x Zoom
  320x256 FLIR BOSON Termal
  Akıllı Çekim Modları
  Planlı Uçuş Özelliği

  ANAFI USA, ilk müdahale ekiplerinin, itfaiyecilerin, arama kurtarma ekiplerinin, güvenlik kurumlarının, araştırma ve denetim profesyonellerinin taleplerini karşılamak için üretilmiş güçlü bir drone'dur. Sektörde bir ilk olan 32x yakınlaştırma, 4K HDR video ve termal görüntüleme özelliklerine sahip ANAFI USA ultra taşınabilir, güvenli ve dayanıklı bir hava kamerası platformudur.

  ABD'de üretilmiştir

  ANAFI USA, Parrot'un ABD Ordusu için tasarlanan Kısa Menzilli Keşif (SRR) uçağıyla aynı üst düzey güvenlik, dayanıklılık ve görüntüleme yeteneklerini sunuyor. ANAFI USA'nın veri şifreleme ve gizlilik özellikleri, hassas görevler için sınıfının en iyisi gizlilik ve güvenlik sağlayan Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ile uyumludur.

  Anafi ABD
   

  ANAFI USA, Parrot'un ticari pazarlar için yenilikçi drone çözümleri geliştirme ve pazara sunma konusundaki kapsamlı deneyiminin en son evrimidir. İnsansız hava araçlarında güvenilir bir isim olan Parrot'un, donanım ve yazılım ekosistemleri aracılığıyla endüstrilerin ihtiyaçlarına hizmet eden on yıllık deneyimi eşleştirilemez. Ek olarak, büyüyen yenilikçi ve deneyimli endüstri ortakları listesi, platformun tekliflerini güçlendirmeye ve desteklemeye devam ediyor.

  32x yakınlaştırma

  İtfaiyeciler bir yangın mahalline vardıklarında, en önemli ihtiyaç, sıcak noktaları görmenin yanı sıra tüm görsel sahneyi değerlendirebilmektir. ANAFI USA'nın gimbal ve gelişmiş optiği bu zorluk göz önünde bulundurularak tasarlandı. 32x yakınlaştırma, iki 21 megapiksel kamera etrafında tasarlanmıştır ve operatörlerin ayrıntıları 5 km'ye (3,1 mil) kadar mesafeden net bir şekilde görmelerine olanak tanır. ANAFI USA, 1 cm kadar küçük detayları 50 metre mesafeden hassasiyetle görebilir.

  32x yakınlaştır
   

  Yakınlaştırma görüntüsü ANAFI USA'nın FLIR Boson kamerasından alınan görüntülerle birleştirilir (harmanlanır). Bu, operatörlerin termal kamera ile sıcak noktaları tespit etmesini sağlarken, görsel kamera da insanları ve diğer önemli ayrıntıları 2 km'ye (1,2 mil) kadar uzaktan görüntülemelerine olanak tanır.

   

  Aşağıdaki örnek resimde, drone 40 m (44 yarda) yükseklikte güneş panellerinin üzerinde uçuyor. ANAFI USA'nın güçlü zumu ile pilot, güneş panellerindeki santimetrik sıcak noktaları tespit edebiliyor. 

  Güneş paneli
   

  Hafif bir drone (499 g / 1 lbs) ile 32x zoom görüntülerinde mükemmel görüntü sabitleme sağlamak, özellikle hassas bir teknolojik başarıdır. Parrot, gimbalin stabilizasyonunu görüntü işleme yoluyla tam 3 eksenli dijital stabilizasyon ile birleştirerek bu başarıyı başardı.  

  Çalıştırması kolay

  İlk müdahale ekipleri ve en talepkar profesyonel kullanıcılar için, görevler sırasında hızlı drone dağıtımı bir zorunluluktur. ANAFI USA 55 saniyeden daha kısa sürede faaliyete geçiyor: drone'u açmak, açmak, güvenli radyo bağlantısını kurmak ve kalkış yapmak 55 saniyeden az sürüyor.

   

  ANAFI USA, GPS olmadan iç mekanlarda çalışır ve operatörlerin bir evin içinde kalkış yapmasına, dronu bir pencereden uçarak dışarıya uçmasına ve sonra geri dönmesine izin verir.

   

  ANAFI USA, bir kağıt uçak gibi avucunun içinden de fırlatabilir ve kullanım kolaylığını daha da genişletebilir.

   

  Uçuşa yasak bölgeler için yerleşik sınırlamalar olmaksızın ANAFI USA, ilk müdahale ekiplerine bir an önce ve misyonları onları nereye götürürse götürsün sorumlu bir şekilde uçma özgürlüğü veriyor.

   

  ANAFI USA, yerden 50 cm yüksekte iken sadece 79 dB ses seviyesi ile sınıfındaki en sessiz drone'dur. Takdir yetkisi kritik bir öncelik olduğunda, ANAFI USA 32x zoom ile sessizce uçma ve uzak mesafelerden inanılmaz detayları görme yeteneği sunar.

   

  Sorunsuz rahatlık için standart bir USB-C tipi şarj cihazı kullanır.

   

  Yalnızca 499 g (1 lbs) ağırlığındaki kompakt ANAFI USA, maksimum taşınabilirlik için kolayca katlanır. Kompakt tasarımına rağmen, ANAFI USA 32 dakikalık uçuş süresine sahiptir - aynı zamanda boyutundaki bir drone için sınıfının en iyisi. Ayrıca ANAFI USA, 1 kg'dan hafif bir drone için toplam 1,5 saatlik uçuş süresi sunan 3 pil paketiyle standart olarak gelir.

  Anafi ABD
   

  Güvenilir ve güvenli

  ANAFI USA, profesyonel kullanıcılar için güvenliği ilk sıraya koyuyor.

   

  ANAFI USA'nın Secure Digital (SD) kart şifreleme özelliği, drone veya SD kart kaybolursa fotoğrafların ve videoların tam olarak korunmasını sağlar. 512 bit anahtar uzunluğuyla sağlam bir AES-XTS algoritması kullanılır.

   

  ANAFI USA ayrıca uzaktan kumanda ile ANAFI USA arasındaki bağlantıyı doğrulamak ve şifrelemek için güvenli bir WPA2 Wi-Fi bağlantısı içerir.

   

  İmzalı ürün yazılımı, drone yazılımının kötü amaçlı olarak değiştirilmesini engeller.

   

  Parrot, kaydedilen tüm veriler için en üst düzeyde birlikte çalışabilirliği ve güvenliği sağlamak için güvenilir standartları ve açık protokolleri (Wi-Fi, WPA2, RTP / RTSP, H.264 ve GUTMA gibi) kullanır.

   

  Kullanıcılar, FreeFlight 6 uygulaması aracılığıyla veri paylaşmayı seçebilirler. Varsayılan olarak, kullanıcının izni olmadan hiçbir veri paylaşılmaz. Özelliği etkinleştirdikten sonra, uçuş verileri ve günlükler, drone üzerindeki verilerin yerel kopyalarına ek olarak Avrupa'daki güvenli sunucularda saklanıyor. Drone'nun özellikleri, Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ile tamamen uyumludur.

  Sağlamlaştırılmış

  ANAFI USA, IP53 yeterliliğini geçerek yağmurlu koşullarda uçmaya uygun hale geldi. En zorlu uçuş koşullarındaki görevler için üretilmiştir ve su ve toza karşı dayanıklılık ile hava koşullarına karşı koruma sağlar.

   

  ANAFI USA'nın stabilize görüntülemesi, 15 m / s rüzgar koşullarında bile yüksek kaliteli çekim sağlar.

  Yeni uçuş özellikleri

  ANAFI USA'nın gelişmiş uçuş özellikleri, kurumsal drone kullanıcılarının benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Parrot'un beğenilen FreeFlight 6 pilot yazılımı tarafından desteklenen pilotlar, kullanımı kolay birçok uçuş seçeneğine sahiptir. ANAFI USA'nın uçuş rotaları, yardımlı çerçevelemede koordinatlarla belirlenebilir veya otonom olarak yürütülebilir.

   

  Önceden ayarlanmış otomatik uçuşlar ve hedef izleme ile uçuş planı oluşturma yeteneği, tüm ekibin görevleri yerine getirmesini kolaylaştırır.

   

  Düzenlenebilir bir "Eve Dönüş" (RTH) özelliğine sahip olan drone, kullanıcıların kolay görev tamamlama için belirli bir "ev" konumunu programlamasına olanak tanır. Kuruluşunuzun yatırımını korumaya yardımcı olmak için bu RTH özelliği, drone bağlantısı kesildiğinde veya pil gücü azaldığında otomatik olarak gerçekleşir.

   

  ANAFI USA, insansız hava aracının ve ilgi noktasının kesin GPS koordinatlarını yakalar ve yerdeki operasyon liderlerinin kayıp kişiler veya tehlikeli maddeler gibi hedefleri hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için ayrıntılı konum bilgileri sunar.

  Uygulama Serbest Uçuş 6
   

  Yazılım ekosistemi

  Sektör lideri haritalama yazılımı Pix4Dreact ile uyumlu olan  ANAFI USA, ilk müdahale ekiplerinin görüntüleri bir dizüstü bilgisayarda hassas 2D haritalara hızlı bir şekilde dönüştürmesine olanak tanır.

   

  ANAFI USA, açık kaynaklı SDK'sı ve endüstri standardı protokolleri kullanarak, aşağıdakiler gibi büyüyen bir profesyonel uygulama ve hizmet ekosistemini desteklemektedir:

  Logo pix4

  Pix4D

  Daha iyi kararlar almak için ayrıntılı 3B haritalar ve modeller oluşturun.
  Daha fazla bilgi edin

  Logo Survae

  Survae

  Video, görüntü ve sensör verilerini etkileşimli haritalara ve zaman çizelgelerine bağlayan akıllı arama ve görselleştirme platformu.
  Daha fazla bilgi edin

  logo dronelogbook

  DroneLogbook

  Uyumluluk ve filo yönetimi.
  Daha fazla bilgi edin

  logo kittyhawk

  Kittyhawk

  Kurumsal UAS filosu ve hava sahası yönetimi için uyumluluk ve güvenlik.
  Daha fazla bilgi edin

  logo Dronesense

  DroneSense

  Kamu güvenliği kuruluşlarının insansız uçak programlarını oluşturmasına, yönetmesine ve ölçeklendirmesine olanak tanıyan kapsamlı drone yönetim platformu.
  Daha fazla bilgi edin

  logo planck

  Planck AeroSystems

  Hareket eden bir araca otonom iniş.
  Daha fazla bilgi edin

  Logo gökyüzüne doğru

  Skyward, Bir Verizon şirketi

  Kurumsal drone filosu dağıtımları için hava sahası, LAANC erişimi ve bunun yanı sıra eğitim, donanım ve bağlantı dahil olmak üzere havacılık yönetimi platformu.
  Daha fazla bilgi edin

  Diğer ortaklar önümüzdeki aylarda ekosisteme katılmak için çok çalışıyorlar ve bu da ANAFI USA'yı profesyonel kullanım için bir referans platform haline getiriyor.

   
 • Topcon
  Parrot ANAFI USA

  Özellikler

  Teknik özellikler

  EO görüntü zinciri

  2 Sensör: 1 / 2.4

  Dijital Yakınlaştırma: x32

  Elektronik obtüratör hızı: 1s - 1 / 10000s

  ISO Aralığı: 100-3200

  Video çözünürlüğü: 4K / FHD / HD

  Video Formatı: MP4 (H264)

  Fotoğraf Çözünürlüğü: Geniş: 21MP (84 ° FOV);

  Doğrusal: 16 MP'ye kadar (75,5 ° FOV'ye kadar)

  Fotoğraf Formatları: JPEG, DNG (Digital NeGative RAW)

   

  IR görüntü zinciri

  Sensör: FLIR BOSON

  320x256 çözünürlük

  -40 ° C ila + 150 ° C sıcaklık aralığı

  Termal Hassasiyet: <60mK

  Fotoğraf Formatı: JPEG

  Video Formatı: MP4 (H264)

  Video Kayıt Çözünürlüğü: 1280x720, 9fps

   

  Görüntü sabitleme

  3 kameralı IR / EO stabilize gimbal:

  Hibrit: 3 eksenli

  Mekanik: 2 eksenli rulo / adım

  Elektronik (EIS): 3 eksenli sapma / yuvarlanma / eğim

  Kontrol edilebilir gimbal eğim aralığı: -140 ° ila + 110 °

   

  Sensörler

  Uydu navigasyonu: GPS, GLONASS ve GALILEO

  Barometre ve manyetometre

  Dikey kamera ve ultra sonar

  2 x 6 eksenli IMU

  2 x 3 eksenli ivmeölçer

  2 x 3 eksenli jiroskop

   

  ANAFI USA drone

  Katlanmış boyut: 252 x 104 x 82 mm (9,92 x 4,09 x 3,23 ”)

  Katlanmamış boyut: 282 x 373 x 84 mm (11.10 x 14.69 x 3.30 ”)

  Ağırlık: 499 g / 1 lb

  MTOM: 648 g / 1,43 lb

  Maksimum motor hızı: 11000 rpm

  Maksimum iletim aralığı: Parrot Skycontroller 3 ile 2,5 mil (4 km)

  Maksimum uçuş süresi: 32 dakika

  Maksimum yatay hız: 14,7 m / s (52,92 km / sa veya 32,88 mph)

  Maksimum dikey hız: 4 m / s (14,4 km / sa ve 8,95 mph)

  Maksimum rüzgar direnci: 14,7 m / s (52,92 km / sa veya 32,88 mph)

  Servis tavanı: MSL'nin 6.000 m üzerinde (Ortalama Deniz Seviyesi)

  İsteğe bağlı irtifa çitleri ve coğrafi çit

  Çalışma sıcaklığı: -32F (-35 ° C) ila 110F (43 ° C)

  Kalkış sıcaklığı sınırlaması yok

  Verilerinizi drone ve cihaz arasında özel olarak yönetin VEYA anonim verileri güvenli bir şekilde paylaşın

  Avrupa sunucuları

   

  Hızlı şarj olan akıllı pil

  Tip: Yüksek yoğunluklu LiPo (3 x 4.4V hücre)

  Kapasite: 3400 mAh

  Pil ömrü: 32 dakika

  Şarj bağlantı noktası: USB-C

  USB-PD (Güç Dağıtımı) şarj cihazıyla 2 saatte şarj olur - pakete dahil değildir

  Sağlanan şarj cihazının hızlı şarj bağlantı noktasıyla 3 saat 20 dakikada şarj olur

  Ağırlık: 195 g / 0.43 lb

  Gerilim: 11,55 V

  Maksimum şarj gücü: 30 W

   

  PARROT Skycontroller 3

  Katlanmış boyut: 94 x 152 x 72 mm

  Katlanmamış boyut: 153 x 152 x 116 mm

  Ağırlık: 283 g / 0,62 lb

  İletim sistemi: Wi-Fi 802.11a / b / g / n

  Çalışma frekansı: 2,4 - 5,8 GHz

  Maks. Alan sayısı iletim mesafesi: 4 km / 2.48 mi

  Canlı video beslemesinin çözünürlüğü: HD 720p

  Pil kapasitesi: 2500mAh 3.6V

  Pil ömrü: 2s30 (Android) / 5s30 (iOS)

  Uyumlu mobil cihazlar: 6,5 inç'e kadar ekran boyutu

  USB bağlantı noktaları: USB-C (Şarj), USB-A (Bağlantı)

 • SenseFly eBee X
  Parrot ANAFI USA

  Tanıtım Videosu

 • Topcon
  Parrot ANAFI USA

  Teknik Destek

  TÜM TOPCON ÜRÜNLERİNİZ  İÇİN ONLINE TEKNİK DESTEK ALIN .

  ÇEVRİMİÇİ DESTEK

  Basit, ücretsiz bir giriş size aşağıdaki avantajları sağlar:

  • İndirilebilir ürün kullanım kılavuzları
  • Video dersleri ve hızlı kullanım kılavuzları
  • Kapsamlı eğitim ve dokümantasyon
  • Herhangi bir teknik sorunla ilgili yardım
  • Otomatik ürün yazılımı güncellemeleri
  • Ücretsiz Destek hizmeti
  • Topcon Profesyonel eğitim içeriği

Benzer Ürünler / Parrot

Parrot Bluegrass

Parrot ANAFI

Parrot ANAFI Thermal


Teknik Destek Hattımız
 0537 956 29 10


4B Harita Ölçüm Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1416 Sok No:24
Çankaya / ANKARA
Tel: (0312) 472 21 80 / Fax: (0312) 472 21 21
Vd: Hitit 0010987184 Tic. Sic. No: Ank./ 394294
İstanbul Şube;
Kazlıçeşme Kennedy Cad. No:52 Büyükyalı Sitesi
Loft 15 34020 Zeytinburnu-İstanbul

> E-mail

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Paylaşımlarımız

> Üyelik

↑ üst