• AgEagle eBee Geo

  AgEagle eBee Geo

  ebee geo sağlam kompak yapısı ve
  uzun uçuş süresi

  profesyonel, yüksek hassasiyetli sabit kanatlı Drone...

  160 Hektarlık alanı tek görevde uçabilirsiniz...

 • SenseFly eBee X
  AgEagle eBee Geo

  ÜRÜN BİLGİSİ

  eBee Geo AgEagle Profesyonel Sabit Kanatlı Haritalama Uçağı Serisine katıldı. AgEagle küresel satış başkanı Brock Ryder firmanın yeni ürününü tüm dünyaya duyurdu. Fotogrametri firmalarının tercihi, Yeni özelliklerin geldiği yeni ürün EBee Geo'nun özelliklerine göz atalım;

   

  eBee Geo Sağlam Kompak yapısı ve uygun maliyeti ile dikkat çekiyor.

  Sabit kanatlı haritalama drone'larında küresel lider olan senseFly, bugün eBee Geo'nun piyasaya sürülmesiyle amiral gemisi eBee X drone çözümünün genişletildiğini duyurdu . EBee Geo, yeni bir eBee X serisi sabit kanatlı insansız hava araçlarının ilk uzantısını temsil ediyor ve sabit kanatlı drone haritalama ve veri toplamaya aşina olmayan haritacılar ve GIS profesyonelleri için uygun maliyetli bir seçenek olarak belirtildi.

   

  eBee Geo ile 160 Hektarlık alanı tek görevde uçabilirsiniz

  Maksimum 45 dakikalık uçuş süresi ile eBee Geo, 122 m'de 160 hektarlık alanı tek uçuş kapsamı (400 ft'de 395 A) elde edebilir;  eBee Geo bütçe beklentilerini karşılarken eşleme yeteneklerini de yükseltin. İnşaat, şehir planlama ve arazi yönetimi dahil olmak üzere çeşitli dikeylerdeki operatörler, sağlanan senseFly SODA kamera sabit yükünün RGB görüntüleme özelliklerinden faydalanırken , eBee Geo'nun mevcut Gerçek Zamanlı özelliği sayesinde 2,5 cm'ye kadar daha yüksek verimlilik ve mutlak doğruluk elde edebilir. Kinematik (RTK) işlevi bulunuyor.

   

  ebee geo sağlam kompak yapısı ve uzun uçuş süresi ile dikkat çekiyor.

  SenseFly Ürün ve Çözüm Müdürü Benjamin Pinguet, "Müşterilerimizi kapsamlı bir şekilde dinlemekten ve hem ihtiyaçlarını hem de sorunlu noktalarını anlamaktan, eBee X gibi bir çözüme yönelik artan talebi fark ettik, ancak daha düşük bir fiyatla fark ettik," şeklinde değerlendirmede bulundu . senseFly Ürün ve Çözüm Müdürü. "EBee Geo, bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlandı ve quadcopter'lerden daha iyi uçuş süreleri, menzil ve hassasiyet sunarken, aynı zamanda erişilebilir, ancak profesyonel, sabit kanatlı bir haritalama çözümü sağlıyor."

  EBee Geo ile müşteriler, senseFly'ın sezgisel eMotion uçuş planlama yazılımına, teknik desteğine ve şirket içi uzman ekibi, küresel dağıtım ağı ve yeni başlatılan senseFly Academy e-Öğrenim Eğitim Platformu ve Sertifikalı Operatör Programı dahil olmak üzere kaynak tekliflerine erişebilecekler. .

   

  SenseFly SODA ( Fotogrametrik Kamera )

  Drone uygulamaları için optimize edilmiş sensör, SenseFly SODA, profesyonel drone kullanımı için üretilmiş ilk fotogrametri kamerasıdır ve kısa sürede kendi alanında referans sensör haline gelmiştir. Ayrıntılı, canlı ortomozikler ve ultra hassas 3D dijital yüzey modelleri üretmek için ışık koşullarında inanılmaz keskin hava görüntüleri yakalar.

  eBee Geo, ölçme ve haritalama için oldukça gelişmiş bir drone çözümüdür. Hafif ancak inanılmaz derecede dayanıklıdır, optimize edilmiş gövdesi ve ultra sağlam gövde altı derisi sayesinde en zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

  EBee Geo ile maksimum 45 dakikalık uçuş süresiyle 120 m'de (400 ft) 160 hektara (395 ac) kadar haritalayabilirsiniz.

  Daha fazla veri hassasiyetine mi ihtiyacınız var? eBee Geo, gerçek zamanlı kinematik (RTK) konumlandırma ile de mevcuttur.

  Uygun fiyatlı

  SenseFly olarak, drone haritalama çözümlerimizin her haritacıya ve GIS profesyonel haritasına daha güvenli ve daha akıllı yardımcı olabileceğine inanıyoruz. EBee Geo ile, tüm bu avantajları tek bir uygun fiyatlı sabit kanatlı haritalama drone paketinde toplamak için yola çıktık.

  Sonuç, en zorlu görevlere bile uygun, sağlam ve verimli bir drone. Profesyonel kamerası veya "Drone Uygulamaları için Optimize Edilmiş Sensör" (SODA) , keskin, doğru haritalama çıktıları sağlar ve eBee Geo'nun aerodinamik ve otomatik uçuşları, haritalamayı kolay, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli hale getirir.

  SenseFly SODA, profesyonel drone kullanımı için üretilen ilk kameradır ve kısa sürede kendi alanında referans sensör haline gelmiştir. Ayrıntılı, canlı ortomozikler ve ultra hassas dijital yüzey modelleri üretmek için ışık koşullarında şaşırtıcı derecede keskin hava görüntüleri yakalar.

  Güvenilir

  eBee Geo, 10 yılı aşkın drone haritalama deneyimi üzerine inşa edilmiştir. Tüm senseFly drone'lar gibi, bir yıllık sınırlı garanti ve ömür boyu donanım ve eMotion yazılım desteği de dahil olmak üzere sektör lideri, küresel müşteri hizmetlerimizle desteklenmektedir .

  Tüm eBee Geo kullanıcıları ayrıca senseFly Bilgi Tabanı, video eğitimleri ve çevrimiçi öğrenme ve eğitim platformumuz senseFly Akademi gibi çok çeşitli eğitim materyallerimize de erişebilir .

  eBee Geo Sabit Kanatlı Drone, Daha az ödeyerek daha fazlasını araştırın ve haritalayın

  Bir sonraki işe gözlerini dikmişsin. Doğruluk, site erişilebilirliği ve güvenlik başarınızı tanımlar; ve sabit kanatlı bir drone ile saha süresini ve maliyetlerini azaltırken daha fazlasını yakalayabilirsiniz.

  eBee Geo, dünya çapında sörveyörlerin, inşaat mühendislerinin ve CBS profesyonellerinin en yüksek taleplerini karşılamak için tasarlanmış uygun fiyatlı bir sabit kanatlı haritalama drone'dur. eBee Geo sağlamdır, kullanımı sezgiseldir ve tek başına karasal ölçüm ekipmanı kullanmaktan daha hızlı ve daha verimli küçükten büyük alanlara ölçüm ve haritalama yapar. Toplanan veriler, yaygın vektörlerin ötesinde ek değer sağlamak için hızlı bir şekilde yüksek doğrulukta coğrafi referanslı ortomosaiklere, dijital yükseklik modellerine, dijital yüzey modellerine ve yüksek yoğunluklu nokta bulutlarına işlenebilir. Senin ölçme araç tamamlayacak şekilde tasarlanmış olan eBee Geo profesyonel drone dahil, başlamak için gereken her şeyi ile geliyor kamera teknolojisi ve eMotion , senseFly kanıtlanmış uçuş planlama yazılımı.

  Başlangıç ​​dostu, ancak sonuçları optimize etmek için gelişmiş özelliklerle dolu olan eMotion, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz jeo-uzamsal verileri toplamak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevselliği dahil ederken, drone'nuzu hızlı bir şekilde havaya almanıza yardımcı olur.
  eMotion, hem sabit kanatlı hem de çoklu motor operasyonlarını destekleyen profesyonel düzeyde tek drone yazılımıdır. Otomatik eBee haritalama uçuşlarından yakından albris denetimlerine kadar her uygulamaya uyacak sezgisel görev planlama blokları ve uçuş modları içerir.


  SenseFly SODA ( Fotogrametrik Kamera ) eBee Geo fotogrametrik uçak ile hava fotoğraflarından 3D stereo, Stereocad programında fotogrametrik çizim yapabilir. True Ortofotalar üretebilirsiniz.

  eMotion'ın tam 3B ortamı, drone uçuş yönetimine yeni bir boyut katarak daha güvenli uçuşlar, daha tutarlı performans ve iyileştirilmiş veri kalitesi için drone'nuzun yörüngesini daha doğru bir şekilde planlamanıza, simüle etmenize ve kontrol etmenize yardımcı olur.
  eMotion 3, sürekli gelişen bir iş akışı merkezidir. Uçağınıza, endüstri bulut çözümlerine, anket dereceli baz istasyonlarına, hava sahası verilerine kablosuz olarak bağlanır ve hatta canlı hava durumu güncellemelerini içerir.


  EMotion ile uçuşlar, görev blokları kullanılarak oluşturulur. Sadece bloğunuzu seçin (havadan haritalama, koridor vb.), Haritalamak istediğiniz bölgeyi vurgulayın, temel ayarları tanımlayın ve eMotion drone'nuzun uçuş planını otomatik olarak oluşturur. Çok uçuşlu görevler desteklenir ve daha güvenli, arazide doğru uçuşlar için yükseklik verilerini etkinleştirebilir / içe aktarabilirsiniz.


  eBee Geo soda3d fotogrametrik kamerasıyla 45 dakikada 160 hektarlık alanı havadan haritalayabilirsiniz. Bu özelliği sayesende eBee Geo fotogrametride en çok tercih edilen insansız hava aracı olmaya devam etmektedir.

  eMotion'un Simülatör modu, uçuş planınızı optimize etmenize ve senseFly dronunuzun işlevlerini keşfetmenize yardımcı olur. Sadece rüzgar gücünü ve yönünü girin, ardından dronunuzu 'başlatmak' için Oynat'a basın. Artık drone görevini yerine getirirken uçuşunuzun tüm yönlerini görüntüleyebilirsiniz.
  Uçuş planınızı kablosuz olarak drone'nuza yükleyin. Basit bir elle fırlatıldıktan sonra, eBee sabit kanatlı drone'lar uçar, görüntüler yakalar ve kendilerini yere indirirler. Albris için, otomatik bir haritalama görevi veya canlı incelemeler için eMotion'ın Etkileşimli ScreenFly modu arasında seçim yapın.
  eMotion'un yerleşik Uçuş Veri Yöneticisi, Pix4Dmapper gibi yazılımlarda (üçüncü taraf yazılım uyumluluk sorunlarını büyük ölçüde azaltır) son işlem için gereken coğrafi referanslama ve görüntülerin hazırlanmasını otomatik olarak gerçekleştirir.

   

  Ödün vermeyen sensör ( Tarımsal Verimliliği Artırın )
  RedEdge-MX, gelişmiş tarımsal analizler için sağlam ve hassas bir multispektral kameradır. Bu yüksek performanslı araç, hem mahsul sağlığı endeksleri (yeşil, kırmızı, kırmızı kenar ve yakın kızılötesi) için gereken spektral bantları, belirli konulara ilişkin daha derin bilgiler için mavi bir bandı ve ayrıca bileşik RGB görüntülerini yakalar.

  Ebee Geo Koridor haritalama ile en etkili UAV insansız hava aracıdır.

  Yol Haritası yapımı, Nehir Haritası Yapımı, Sahil Şeredi Haritası Yapılması, Tren Yolu Planlama Haritası Yapımı ve Boru Hattı Denetimi gibi daha bir çok kulvarda koridor haritalama seçenekleri sunmaktadır. SenseFly Koridor; Doğrusal Haritalama Kiti ; Doğrusal haritalama kolaylaştı. senseFly Corridor, koridor  haritalamayı kolaylaştıran birleşik bir senseFly SODA / eMotion yazılım çözümüdür. Portre kamera konumu ile senseFly Corridor, aynı doğrusal rotayı haritalamak için% 30 daha az görüntü gerektirir. Bu da% 30 daha kısa işleme süreleri anlamına gelir.

 • SenseFly eBee Geo
  AgEagle eBee Geo

  Özellikler

  Ortomosaik raster
  geoTIFF (.tiff), KML karoları (.png / .kml)

  Esri ArcGIS
  GlobalMapper
  QGIS
  Autodesk
  DraftSight
  GeoMedia
  Erdas Imagine
  Google Earth & tüm önde gelen uzaktan algılama ve GIS yazılımı markaları

  3B nokta bulutu
  .las, .laz, .ply, .asciiI-Site Studio

  Esri ArcGIS
  GlobalMapper
  Autodesk
  Quick Terrain
  3DReshaper
  Trimble RealWorks
  Bentley MicroStation ve tüm önde gelen anket / 3D tarama yazılımı markaları

  Dijital yüzey modeli (DSM)
  geoTIFF (.tiff)

  Esri ArcGIS
  GlobalMapper
  QGIS
  Quick Terrain
  GeoMedia ve CBS yazılımının tüm önde gelen markaları

  Kontur çizgileri
  .dxf, .shp

  Vulcan
  I-Site Studio
  Autodesk
  DraftSight
  Esri ArcGIS
  QGIS

 • SenseFly eBee Plus
  AgEagle eBee Geo

  Tanıtım Videosu

 • Topcon
  AgEagle eBee Geo

  Teknik Destek

  TÜM TOPCON ÜRÜNLERİNİZ  İÇİN ONLINE TEKNİK DESTEK ALIN .

  ÇEVRİMİÇİ DESTEK

  Basit, ücretsiz bir giriş size aşağıdaki avantajları sağlar:

  • İndirilebilir ürün kullanım kılavuzları
  • Video dersleri ve hızlı kullanım kılavuzları
  • Kapsamlı eğitim ve dokümantasyon
  • Herhangi bir teknik sorunla ilgili yardım
  • Otomatik ürün yazılımı güncellemeleri
  • Ücretsiz Destek hizmeti
  • Topcon Profesyonel eğitim içeriği

Benzer Ürünler / SenseFly

AgEagle eBee X

AgEagle eBee SQ

AgEagle eBee Plus


Teknik Destek Hattımız
 0537 956 29 10


4B Harita Ölçüm Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1416 Sok No:24
Çankaya / ANKARA
Tel: (0312) 472 21 80 / Fax: (0312) 472 21 21
Vd: Hitit 0010987184 Tic. Sic. No: Ank./ 394294
İstanbul Şube;
Kazlıçeşme Kennedy Cad. No:52 Büyükyalı Sitesi
Loft 15 34020 Zeytinburnu-İstanbul

> E-mail

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Paylaşımlarımız

> Üyelik

↑ üst