• Firma Profili

    Firma Profili

    Müşteri odaklı, 
    en iyi hizmet anlayışı.


    Sokkia Türkiye Distribütörü.

Firma Profili;

4B Harita Ölçüm Sistemleri Ltd.Şti. Sektörün Öncüsü Olan SOKKIA Markasının Türkiye'deki Tek Yetkili Distribütörüdür. SOKKIA İle Harita, İnşaat Ve Mimari Başta Olmak Üzere Birçok Farklı Sektörün Ihtiyaç Duyduğu Jeodezik Amaçlı Ölçüm Ekipmanlarının Yanı Sıra Alanının En Iyi Kablosuz İzleme Çözümü Sunan SENCEIVE Ile Demiryolları, Tüneller, Köprüler, Barajlar Vb. Farklı Boyutlardaki Yer Altı Ve Yer Üstü Yapıların Bütünselliği Için Deformasyon Ve İzleme Sistemlerini Ve Bu Yapıların Dijital Ikizini Yaratarak Yapısal Analiz, Bakım , Koruma , Restorasyon Ihtiyacı Için FARO Lazer Tarayıcılarının Satışı, Satış Sonrası Teknik Destek Ve Eğitimini Vermek Amacıyla Kurulmuştur. Alanında Yetişmiş Deneyimli Personelimiz Ile Profesyonel, Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet Odaklı; Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini Ilke Edinmektedir.

Firmamıza, Kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 gereklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştirileceğini beyan eden, müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, kendi alanında ilk tse hizmet yeri yeterlilik belgesi, ilk sanayi ve ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip kuruluş olmanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.


Teknik Destek Hattımız
 0537 956 29 10


4B Harita Ölçüm Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1416 Sok No:24
Çankaya / ANKARA
Tel: (0312) 472 21 80 / Fax: (0312) 472 21 21
Vd: Hitit 0010987184 Tic. Sic. No: Ank./ 394294
İstanbul Şube;
Kazlıçeşme Kennedy Cad. No:52 Büyükyalı Sitesi
Loft 15 34020 Zeytinburnu-İstanbul

> E-mail

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Paylaşımlarımız

> Üyelik

↑ üst